Забудовник виселяє людей з приватизованих квартир – НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Забудовник виселяє людей з приватизованих квартир

Справу має вирішити прокуратура.

Виселити людей з власних квартир намагається забудовник в Ніжині, що на Чернігівщині, йдеться у сюжеті ТСН, передає ЧЕРНІГІВ.Будинок зводився ще за радянських часів, але десять років тому висотка разом із мешканцями потрапили у статутний капітал приватного підприємства. Люди про це дізналися згодом. Тепер власник вимагає орендної плати за ці квартири.

14 сімей, які мають всі документи, намагається позбавити житла забудовник. Мешканка однієї з таких квартир Наталія Телефус розповідає, що ордер на квартиру отримала ще її мама, бо працювала на тому ж таки підприємстві маляром-штукатуром. Сама у третю зміну будувала собі житло.
Після здачі будинку в експлуатацію, забудовник мав би передати його на обслуговування у ЖЕК, але цього не зробив. Цілий будинок просто з його мешканцями спочатку потрапляє до статутного капіталу вже приватного підприємства, а потім і на його баланс. В цьому юристи бачать масштабну аферу.

Таких будинків у області ще щонайменше чотири. Йдеться про дві сотні ошуканих родин, які з десяток років намагаються відстояти право на житло. Забудовник вважає незаконним те, що люди приватизували квартири. Тепер судиться з ніжинським виконкомом.
“Дані квартири не могли бути приватизовані. Дані квартири ніколи не належали до власності територіальних громад. Я підкреслюю — ніколи”, – заявляє представник будівельної компанії Геннадій Авраменко. Але насправді – квартири не належать і забудовнику. На це є рішення суду, запевняють у ніжинському виконкомі. Будинок по суті вже 15 років був нічийний, а люди заселилися у свої квартири на законних підставах.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*