Соціальні та гуманітарні питання обговорили у райдержадміністрації – НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Соціальні та гуманітарні питання обговорили у райдержадміністрації

Два важливих питання щодо забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення та стан надання соціальних послуг населенню на території Козелецького району і про практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання молоді в районі розглянули на розширеній колегії райдержадміністрації, яку 29 серпня провів голова райдержадміністрації Володимир Швед.

Повідомляє сайт КОЗЕЛЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Козелецьку РДА.

Доповіла про реалізацію державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення та стан надання соціальних послуг населенню на території Козелецького району начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Луговська. Вона, зокрема, зосередила увагу на питаннях проведення соціальних реформ щодо адресності різних видів пільг і соціальних виплат для найбільш уразливих категорій громадян, призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, забезпечення соціального захисту та реабілітації учасників АТО та вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Зі співдоповіддю з першого питання виступила заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козелецького району Олена Семистрок. Про роботу працівників соціальних служб і центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах поінформували начальник Центру надання адміністративних послуг Остерської міської ради Антоніна Красна і начальник Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради Роман Юрченко.

Про роботу з національно-патріотичного виховання молоді в районі доповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Члевик, зазначивши, що пріоритетний напрямок відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації є формування справжнього патріотизму, що виявляється у ціннісному ставленні особистості до українського народу, державності та Батьківщини. Про проведення освітньо-культурних заходів, спрямованих на формування патріотичної свідомості та національної гідності у юного покоління повідомили на колегії начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Ткаченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Боришполець, завідувач сектору культури і туризму та зв’язків з громадськістю Деснянської селищної ради Ірина Шурубура, начальник відділу культури, сім’ї, молоді і спорту Кіптівської сільської ради Ірина Дубик, начальник відділу культури і туризму Остерської міської ради Олександр Косюк.

Доповідачі відповіли на питання. Голова райдержадміністрації Володимир Швед наголосив про необхідність співпраці та партнерства між райдержадміністрацією і об’єднаними територіальними громадами щодо реалізації в районі державної соціальної політики та забезпечення національно-патріотичного виховання молоді.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*